Smart MX65 Akıllı Tahta

Smart MX65 Akıllı Tahta

Etkileşimin Merkezi

İnteraktif dijital panel. Chromium ™ web tarayıcısı. Kolay ekran paylaşımı. SMART Board MX serisi Akıllı Tahtalar, eğitimcilerin ve öğrencilerin sevdiği cihazları herhangi bir öğrenme ortamına getirmesi gereken tüm temel özelliklere sahiptir. MX serisi, etkileşimli bir ekrana ihtiyaç duyan okullar için büyük bir değer katar.

Boyut [inch] 65''
Parlaklık [cd /m²] 350
Tepkime Süresi [ms] 8 ms
Kontrast oranı 4000:1
Çözünürlük 3840X2160
Boyutları (G x Y x D) [mm] 151.6 × 93.2 × 11.3
Ağırlığı [kg] 56,7
Ekstra Özellikler Touch technology IR Multitouch capabilities Windows 10 operating system: 10 touches
Ek Özellikler Whiteboard (handwriting text recognition) eShare wireless screen share WPS Office Suite One-year subscription to SMART Learning Suite
Akıllı Tahta Teknolojisi LCD Ekran
 • ÜRÜN BİLGİSİ

  SMART MX SERİSİ AKILLI TAHTA ÖZELLİKLERİ

   

  IQ, SMART Board ekranlarına özel bir all-in-one teknolojisidir.

  SMART Board'un yerleşik iQ teknolojisi, ihtiyacınız olan her şeyi tek bir yerde, bir parmağınızın dokunuşuyla sunar. Kablolara ve kablolara gerek yoktur. Gömülü bilgisayar, interaktif dersler, oyun tabanlı etkinlikler ve çevrimiçi ortak oluşturma için güçlü SMART Learning Suite uygulamalarına tek dokunuşla erişim sunar. Yerleşik web tarayıcısı ve kablosuz ekran paylaşımı gibi işbirliği araçlarına da erişebilirsiniz. 

   

  Özellikler 

  SMART Öğrenme Paketi
  Ders teslimini, değerlendirmeyi, öğrenci işbirliğini ve oyun tabanlı etkinlikleri tek bir nihai eğitim paketinde birleştirir. Öğrencileri, öğretmenleri ve cihazları, dersleri öğrenme deneyimlerini zenginleştirecek şekilde birleştirir.

  Ekran paylaşımı
  Herhangi bir Android® (Google Cast), iOS® (AirPlay) ve Windows® (Miracast) cihazından kablosuz olarak - donanımı takmadan veya uygulama yüklemeden paylaşın.

  internet tarayıcısı
  Entegre Chromium web tarayıcısıyla web sitelerini ve YouTube videolarını doğrudan forumda keşfedin.

  Dijital beyaz tahta
  Manyetik tabladan iki kalemden birini alın ve panoramik beyaz tahtaya yazmaya başlayın. Yazdığınız her şeyi, istediğiniz yerde 250'ye kadar cihazla paylaşın - öğrenciler de yazabilirler. İşiniz bittiğinde, kolayca notları ekrana kaydedin ve öğrencilere PDF dosyaları olarak gönderin.

  Esnek bağlantı
  Ekranları çok sayıda HDMI, VGA, USB ve multimedya bağlantı noktası üzerinden bilgisayarları ve depolama ortamlarını bağlayın. Önden bakan rahatlık portları ayrıca temel bağlantı noktalarına kolay erişim sağlar.

  Obje tanıma ™, bir menüden araçlar seçmeden parmakları seçer, kalem yazma ve avuç içi silinmeyi bilir.
  SMART ink ™, web siteleri, videolar, PDF'ler ve Microsoft Office® dosyaları üzerine yazmanıza ve notlarınızı neredeyse tüm dosya türlerine kaydetmenize olanak tanır.
  Silktouch ™ sürtünmesiz son kat, kullanımdan sonra bile, rahat ve rahat bir dokunma deneyimi sağlar ve parmak yanmasını önler.

  Ortam ışığı sensörü
  Ekranı otomatik olarak kısar veya parlaklaştırır, her türlü aydınlatma koşulunda rahat bir görüntü sağlar.
  Windows için

  10 eşzamanlı temas noktası, aynı anda birden fazla öğrencinin yakınlaştırma, döndürme ve çevirme gibi hareketleri kullanabileceği anlamına gelir.

  Ticari sınıf
  MX serisi, 50.000 saatlik güvenilir kullanım için derecelendirilmiştir. SMART’ın Hızlandırılmış Ömür Testi, daha az arıza süresi ve daha uzun ömür sağlar.

 • İADE VE GERİ ÖDEME POLİTİKASI

  • Satın aldığınız ürünler için cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.* İade Sürecini Gör
  • Farklı bir model, beden veya renkle Ürün Değişimi yapabilirsiniz.
  • Ürünü mağazaya ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.
  • Ürünle ilgili bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından mağazayla iletişime geçebilirsiniz.

  *Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine tabidir.

 • NAKLİYE VE KARGO

  Siparişler genellikle hafta içi kargolanmaktadır. Yoğunluğa bağlı olarak en geç ertesi gün kargolanır.

0,00₺Fiyat