Chromebook

Büyüklüğü ve bütçesi ne olursa olsun her sınıfa uygun araçlar

Paylaşılabilir, web tabanlı cihazlar olan Chromebook'ları internete, zengin uygulamalara ve güçlü uzantılara erişmek için kullanabilirsiniz. Otomatik güncellemeler ve çok katmanlı güvenlik sayesinde Chromebook'lar, satın almanızın üzerinden uzunca bir zaman geçtikten sonra bile gelişmeye devam eder.

03_Chromebook_Hero_Shot_Stand_Mode_Front
 
 
Teenagers in Library

Chromebook'la öğrenme isteğini canlandırın

Paylaşımlı sınıf setleri veya teke tek programlar için ideal olan Chromebook'lar, dinamik içeriğe ve yerleşik olarak G Suite'e sahip, çok yönlü cihazlardır. Chromebooklar'ın kullanımı ve yönetimi kolaydır.

 
unnamed (1).jpg

Eğitim için G Suite'le ortak çalışmaları teşvik edin

Ücretsiz ve güvenli üretkenlik araçlarından oluşan Eğitim için G Suite, 70 milyon eğitimci ve öğrenci tarafından kullanılıyor. Gmail ve Google Dokümanlar gibi popüler araçlar, sınıfta ortak çalışma yapmayı kolaylaştırıyor.

Google Classroom'la hem zamandan tasarruf edin hem düzeninizi koruyun

Google Classroom'u komuta merkeziniz gibi düşünün. Sınıf oluşturma, ödev verme, geri bildirim gönderme işlemlerinin hepsini tek bir yerden yapabilirsiniz. İstediğiniz anda. Kağıt kullanmadan. Kolayca.

unnamed.jpg
unnamed (2).jpg

Öğrencileri dijital araçlarla etkileşime geçirin

Dijital araçlar, öğretmenlerin sorumluluk sahibi dijital vatandaşlar, dünya çapında kâşifler ve yaratıcılık konusunda iddialı bireyler yetiştirmesine yardımcı olabilir. Video prodüksiyonu, podcast'ler ve kod yazma gibi genel sınıf ihtiyaçları için popüler araçların indirimli paketlerini satın alabilir ya da Google Earth, WeVideo ve Google Arama gibi ücretsiz uygulamalardan yararlanmayı tercih edebilirsiniz.

Kolayca dağıtın, yönetin ve kullanmaya başlayın

Chrome Education Lisans yönetim konsoluyla ister bir, ister binden fazla Chromebook'u sadece birkaç tıklamayla yönetebilirsiniz. Yöneticiler ve öğretmenlere yönelik kaynaklar ve eğitimlerle hız kazanın.

Tüm öğrenciler için ulaşılabilir cihazlar

Çok katmanlı güvenlik ve otomatik güncellemeler, Chromebook'ların kullanım ve paylaşım açısından daha güvenli cihazlar olmasını sağlar. Chromebook'lar dayanıklıdır ve ürün yelpazesinde her bütçeye göre bir cihaz bulabilirsiniz.

Tüm öğrencileri destekleyin

Deneyiminizi çeşitli araçlar, uygulamalar, uzantılar, Chrome OS özellikleri, dokunmatik ekranlar ve ekran kalemlerinden oluşan ürün setimiz ve size uygun erişilebilirlik özellikleriyle özelleştirin.

Öğrenim için alan yaratın... Nerede isterseniz orada!

Öğrenciler, çalışmalarına istedikleri cihazdan, istedikleri yerden, online ve offline olarak erişebilir. Kilitli mod ve kiosk modu gibi çeşitli araçlarla öğrencilerin odaklanmasına yardımcı olabilirsiniz.