G Suit uygulamalarınız Okulaktif Sistem ve Operasyon ekiplerimizce yönetilir.

Ücretsiz, güvenli araçlardan oluşan ürün setimizle okulunuzun çalışma şeklini dönüştürün

G Suite temel hizmetinde reklam yoktur ve bu hizmetlerde, bilgiler reklam amacıyla kullanılmaz. Ayrıca, Eğitim için G Suite'teki tüm temel hizmetler COPPA ve FERPA'ya uygundur.

 
Girl in Class
unnamed (1).png

Okul ya da üniversite genelinde bir e-posta sistemi kurun veya sınıflarınızla güvenli e-posta alışverişi yapmak için Gmail'i kullanın.

Gmail

unnamed.png

Ödevleri, dokümanları veya sınıf müfredatını güvenli şekilde depolayıp düzenleyin ve bunlara istediğiniz cihazdan erişin.

Drive

unnamed (1).png

Programınızı kolayca takip etmek için sınıf veya kurumunuzun üyeleriyle takvimleri paylaşın ya da ortak bir takvim oluşturun.

Takvim

unnamed (12).png

Dokümanlar, elektronik tablolar ve sunular üzerinde gerçek zamanlı işbirliği yapın, geri bildirimleri paylaşın ve birlikte çalışın.

Doküman E-Tablo ve Slayt

unnamed (6).png

Form, test ve anketler oluşturun ve makine öğreniminin yardımıyla yanıtları toplayıp analiz edin.

Formlar

unnamed (8).png

Web sitesi oluşturmak, müfredatı paylaşmak, yazılım geliştirme becerileri kazandırmak ve öğrencilerin yaratıcılığının önündeki sınırları kaldırmak için kullanabileceğiniz pratik bir web sitesi oluşturucu.

Google Sites

unnamed (9).png

Öğrenimi okul dışına taşımak için güvenli görüntülü görüşmeler ve mesajlaşma uygulamalarıyla öğrencilerinize sanal olarak bağlanın.

Hangouts Meet

unnamed (10).png

Etkileşim ve iletişimi güçlendirmek için sınıf forumları oluşturun ve forumlara katılın.

Google Grupları

unnamed (11).png

Öğrenci ekleyin, cihazları yönetin, güvenlik seçeneklerini ve diğer ayarları dilediğiniz gibi yapılandırın. Böylece verileriniz hep güvende olsun.

Apps Kasası

Classroom.png.png

Öğrenci ekleyin, cihazları yönetin, güvenlik seçeneklerini ve diğer ayarları dilediğiniz gibi yapılandırın. Böylece verileriniz hep güvende olsun.

Clasroom